Ewa Pendyk Kobietą Głosu 2018

(fot. Anna Kraćkowska )

- To dla mnie wielkie wyróżnienie. Czuję się zaszczycona i zmotywowana do dalszej pracy – mówiła podczas podsumowania naszego plebiscytu Ewa Pendyk, trzymając w dłoni wyjątkową statuetkę.

Kreatywne, przedsiębiorcze, mądre, wrażliwe i uparte - jednym słowem wyjątkowe. Takie są tegoroczne kandydatki do tytułu Kobieta Głosu 2018: Lilla Błaszczyk, Urszula Fedorowicz, Monika Iwańska, Katarzyna Jędrzejak, Marlena Kłosińska, Hanna Lipińska, Edyta Nowak, Ewa Pendyk, Anna Seliga i Agnieszka Wydra.

Są w różnym wieku, działają w różnych przestrzeniach aktywności zawodowej i społecznej. Łączy je to, że inspirują innych. Są dowodem, że sukces jest w zasięgu każdego. Wystarczy być zdeterminowanym, odważnym i konsekwentnym – tak jak nasze nominowane panie.

O tym, do której z pań trafiła statuetka i tytuł Kobieta Głosu 2018 zdecydowała Loża Ekspertek w składzie: Krystyna Lechańska, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rawie Mazowieckiej, Kobieta Głosu 2016; Janina Dziubińska, prezes Stowarzyszenia Rawskich Amazonek, Kobieta Głosu 2017; Małgorzata Dudek, dyrektor Gminnego Zespołu ds. Oświaty, Kultury i Sportu w Rawie Mazowieckiej, prezes Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjno-Wychowawczego „Sowa”; Barbara Szkopińska, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Białej Rawskiej, prezes Bialskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Joanna Kielak, redaktor prowadząca „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy”.

Kobietą Głosu 2018 została Ewa Pendyk, autorka książki „Zmianę zacznę od siebie”.

To tytuł za odwagę w mówieniu o sprawach trudnych i często bolesnych. Za zwrócenie uwagi na problem współuzależnienia, który dotyka wiele rodzin. Za determinację i konsekwencję w zmienianiu siebie. A także za chęć pomocy tym, którzy też chcą zmienić swoje życie.

Uroczyste podsumowanie i rozstrzygnięcie plebiscytu odbyło się w czwartkowy (7.03) wieczór w Hotelu Ossa, podczas koncertu artystów Polskiej Opery Kameralnej, którego organizatorem był Zarząd Powiatu Rawskiego.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Kolejna edycja projektu „Akademia Liderów...

Ponad 800 mieszkańców powiatu rawskiego w...

W Babsku jeże mają dobrze

Mecz Serc z Okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry...

To tylko kolizja, a tymczasem powstał duży...

„Reymont” na zdalne. Nie wszyscy zatańczą...

Uchwała o tej opłacie budzi kontrowersje. Wójt...

10 mln zł na rewitalizację. Na jakie remonty...

Minister zdrowia: wprowadzamy pracę zdalną w...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA