(fot. Anna Kraćkowska )

Owacją na stojąco i prośbami o bis zakończył się koncert w parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Spotkanie dedykowane było paniom z okazji ich święta. Dla rawian zaśpiewali członkowie Kameralnego Zespołu Wokalnego z Płocka.

Kameralny Zespół Wokalny z Płocka (fot. Anna Kraćkowska)

Na prośbę proboszcza wokaliści rozpoczęli spotkanie pieśnią maryjną. – W końcu Najświętsza Maria Panna jest najbardziej czczoną kobietą na świecie – wyjaśnił prowadzący zespół Sławomir Gałczyński. Utworu „O matko miłościwa” w wykonaniu Kameralnego Zespołu Wokalnego można posłuchać odwiedzając facebook’owy profil Głosu.

Kaplica Parafialna była wypełniona gośćmi (fot. Anna Kraćkowska)

Współorganizatorem koncertu „Kwiatki dla Ewy” było Katolickie Liceum Publiczne im. Jana Pawła II. Wpisał się on w cykl „Niezwykłych spotkań u Chrystusa Króla”. 

W repertuarze grupy znalazły się utwory klasyczne, filmowe i doskonale znane przeboje, jak chociażby „Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego (fot. Anna Kraćkowska)

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Kameralny Zespół Wokalny z Płocka oraz... panowie obecni na koncercie w Parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata! Sto lat! 

Anna Kraćkowska

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2736 sekundy