(fot. Grzegorz Adamek )

W minioną sobotę (06.04) Adrian Bartosiński reprezentant Rawskiego Klubu Karate wziął udział w gali MMA Wirtuoz Challenge 2 Next Step w Wolborzu. Rawianin pokonał przeciwnika w pierwszej rundzie.


Kolejna zawodowa walka Adriana Bartosińskiego w formule MMA odbyła się podczas gali Wirtuoz Challenge 2 Next Step. Walka odbyła się w limicie wagowy 84 kg. Bartosiński obecnie reprezentuje dwa kluby, łódzki  Octopus i Rawski Klub Karate Kyokushin. W narożniku rawskiego zawodnika stanął rawski duet trenerski: Marcin Kopczyński i Adrian Bajan wraz z trenerem z Łodzi. Walka była zaplanowana na trzy rundy. Jednak Bartosowi wystarczyło tylko jedno podejście by pokonać Vladyslava Schepanskyi-ego z charkowskiego Maximus MMA Team. Przeciwnik rawianina odczuł efektowny rzut z pierwszej części starcia i mocną pracę Adriana w parterze nie podejmując dalszej walki. Adrian Bartosiński pozostaje więc nadal niepokonany na zawodowym ringu z rankingiem 4-0-0.


(fot. Grzegorz Adamek) 


- Postawa i przygotowanie Adriana nie umknęła organizatorom i obserwatorom gali – komentuje Zbigniew Pacho, reprezentujący RKKK. - Wszyscy zgodnie podkreślali, że przed nim boje o najwyższe laury w najmocniejszych federacjach. Wszystko wskazuje,kolejną będzie to walka w Federacji FEN Fight Exclusive Night.
Kolejną galę MMA z uczestnictwem rawskich zawodników będziemy mogli obserwować 25.05.
Podczas Gali TFL 17 w Pionkach zmierzy się Krystian Krawczyk.

Walentyna Juszczak

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2588 sekundy