(fot. MUKS "Jedynka" Rawa Mazowiecka )

Zawodnicy z MUKS „Jedynka” Rawa Mazowiecka wywalczyli III miejsce podczas finałów Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego.

W niedzielę (14.04) w Bełchatowie odbyły się Finały Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego . Rawski klub MUKS „Jedynka”. W siatkarskich zmaganiach rawski Klub MUKS „Jedynka” klub reprezentowali: Maciej Segrecki, Jakub Rogala, Gabryjel Gałecki oraz Piotr Judziński.
W finałach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2019 chłopców, młodzi adepci siatkówki z Rawskiego klubu  zajęli III miejsce. W drodze do ścisłego finału i walki o miejsca 1-4 zespoły, pokonali zespoły: Stowarzyszenia Krótka Piłka z Łodzi, Bzurę II Ozorków oraz SP12 I Tomaszów Mazowiecki.
Podczas całego turnieju obecny był Mistrz Świata 2014 oraz Kapitan PGE SKRY Bełchatów Marcin Wlazły , który wręczał nagrody i medale wraz z Prezesem Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej – Markiem Hertlem. Następnymi ważnym sprawdzianem dla młodych siatkarzy będą zawody KINDER+SPORT 2019.