(fot. KPP w Rawie Mazowieckiej )

Na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. 37-letni cyklista był pijany. Tym razem sprawa nie zakończyła się jednak tylko mandatem. Mężczyzna pójdzie siedzieć. Był poszukiwany, bo nie stawił się w zakładzie karnym.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego zauważyli jadącego ulicą Skierniewicką rowerzystę (21.04). Mężczyzna na widoku mundurowych natychmiast zmienił kierunek jazdy. To od razu wzbudziło czujność funkcjonariuszy.

 - Policjanci podjęli próbę zatrzymania cyklisty, jednak ten nie stosował się do ich poleceń – mówi Agata Krawczyk, rzecznik prasowy KPP w Rawie Mazowieckiej. - Z drogi publicznej zjechał na tereny przyległe do torowiska, aby uniemożliwić funkcjonariuszom dalszy pościg radiowozem.

Mundurowi pieszo ruszyli za cyklistą. Próbowali im pomóc przypadkowi spacerowicze.

- Obserwując całe zdarzenie próbowali oni zastawiać drogę uciekinierowi, jednak bezskutecznie – opisuje policjantka. – Ostatecznie mężczyznę zatrzymał jeden z policjantów.

37-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej miał ponad promil alkoholu w organizmie. Uciekał, ponieważ wiedział, że jest poszukiwany przez policję.

- Mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenia przed sądem – podsumowuje sierż. sztab. Krawczyk. – Odbędzie również karę pozbawienia wolności.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2179 sekundy