(fot. MLUKS "Dwójka" Rawa Mazowiecka)

Tygodniowy bilans sukcesów dwójki jest godny podziwu. Drużyna MLUKS „Dwójka” wywalczyła trzecią pozycję podczas półfinałów drużynowego pucharu Polski kobiet w tenisie stołowym natomiast Kuba Kwapiś zajął 9-16 lokatę podczas indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek/ów

Miniony tydzień był niezwykle pracowity dla tenisistów z MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka.
W niedzielę (28.04) w Krakowie rawska drużyna tenisowa spróbowała swoich sił podczas półfinałów drużynowego pucharu Polski kobiet w tenisie stołowym. Ekipa z Rawy, w składzie: Paulina Stachecka, Katarzyna Gierach oraz Eliza Brzęczek, w zawodach występowała jako najlepsza drużyna z województwa łódzkiego. Podczas trwania zawodów rawskim zawodniczkom przyszło zmierzyć się z rywalami reprezentującymi województwa: świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie.
Pierwszymi przeciwniczkami rawianek były przedstawicielki KS Bronowianka Kraków. Podczas trwania gry, rawianki uległy składowi z Krakowa 0:4. Drugim przeciwnikiem podopiecznych Zbigniewa Bajana był zespół KST MOSiR Karpaty Krosno. W ramach trzech spotkań indywidualnych i jednej gry deblowej drużyna z Krosna pokonała rawski zespół 4:0. Ostatecznie po odniesieniu dwóch porażek zespół z Rawy zajął 3 pozycję.

W piątek (26.04) swój udział w indywidualnych i drużynowych mistrzostwach polski juniorek/ów w tenisie stołowym rozpoczął Kuba Kwapiś. Zawodnik MLUKS” Dwójka” Rawa Mazowiecka swoich sił próbował w grze indywidualnej, deblowej oraz mieszanej. W ramach gry deblowej Kwapiś rywalizował w parze z Kubą  Witkowskim z klubu KS AZS AWFIS Gdańsk. W grze mieszanej rawianinowi towarzyszyła Elżbieta Kwiatkowska z klubu MKS ROKITA Brzeg Dolny.
Ostatecznie Jakub Kwapiś w zawodach uplasował się na 9-16 miejscu w kategoriach: gra indywidualna, mieszana oraz deblowa.