(fot. Anna Wójcik-Brzezińska)

Mówią, że to będzie petarda. Mówią, że elektrownia mogłaby ich energią oświetlić wszystkie domy w mieście. Ładnie mówią. My nagrywamy teledysk z najlepszymi głosami Skierniewic. Zaproszenie przyjęli też najlepsi tancerze tego miasta. Za nami kolejne dni zdjęć. Czekamy jeszcze na Ciebie!

Projekt „Głos Skierniewic” to nie tylko konkurs wokalny, szansa rozwoju dla najlepszych, warsztaty z gwiazdami, przygoda – to także okazja, by uwierzyć, że miasto i ludzie, którzy tu mieszkają są nieprzeciętni.

Gramy więc film w zakładach pracy, na ulicach, w podwórkach. Do udziału w produkcji teledysku udało nam się namówić fantastyczną Agnieszkę Madej i jej tancerki ze szkoły Art. Station oraz Beatę Tyborowską i jej podopieczne. Udział w projekcie weźmie Monika Kotowska i grupa 4-20.

W środę o godzinie 21.00 nakręcimy finałową cześć teledysku. Jeśli śpiewasz , grasz, tańczysz lub w jakikolwiek sposób udzielasz się w kulturze – przyjdź.

Pokażmy ile kultury jest w Skierniewicach! Nakręcimy ujęcia z lotu ptaka na boisku do hokeja na Rawce.

Anna Wójcik-Brzezińska

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 12

 • 11
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2061 sekundy