(fot. KPP w Rawie Mazowieckiej )

Przeżywał rozstanie z dziewczyną. Wyszedł z domu, rodzina nie mogła się z nim skontaktować. Zaniepokojona matka 21-latka powiadomiła policję. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach młody mężczyzna został odnaleziony.

Około północy zaniepokojona matka zgłosiła rawskim policjantom zaginięcie syna (25/26.06).

– Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że chłopak rozstał się z dziewczyną i emocjonalnie bardzo to przeżywał – mówi Agata Krawczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. – Natychmiast ogłoszono alarm dla naszej jednostki, a na miejsce zostali skierowani zarówno policjanci, jak i strażacy.

Szeroko zakrojone poszukiwania objęły teren przyległy do miejsca zamieszkania, budynki, las, dukty leśne.

– Poczynione przez mundurowych ustalenia i zebrane informacje pozwoliły wytypować miejsce, w którym chłopak może przebywać – dodaje policjantka. – Po kilku godzinach intensywnie prowadzonej akcji poszukiwawczej, w miejscowości odległej o 11 km, 21-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy. Po przebadaniu przez lekarza cały i zdrowy wrócił do domu.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1892 sekundy