(fot. LOK Rawa Mazowiecka )

Ponad 10 osób wzięło udział w zawodach strzeleckich organizowanych przez powiatową Ligę Obrony Kraju w Rawie Mazowieckiej. Najlepszym w klasyfikacji ogólnej okazał się Damian Kaźmierczak.

Celem imprezy było uczczenie Święta Wojska Polskiego, popularyzacja sportów obronnych oraz podnoszenie umiejętności strzeleckich szczególnie u młodzieży szkolnej i promowanie strzelectwa sportowego. Zawody odbyły się konkurencji karabinek sportowy (kaliber 5,6 mm, odległość 50 m) oraz pistolet „Margolin”(kaliber 5,6 mm, odległość 25 m). W rywalizacji udział wzięło 12 zawodników. Najlepszym wśród wszystkich okazał się Damian Kaźmierczak, który uzyskał 83 punkty w karabinku oraz 91 w strzałach Margoliniem. Drugie miejsce wywalczył Wojciech Kaczorowski zdobywając 84 punkty na karabinku sportowym i 90 punktów ze strzałów z pistoletu. Brązowy medal wywalczył Piotr Skorupiński zdobywając 81 punktów za karabinek i 87 punktów za wystrzały z Margolinu. Dla najlepszych uczestników zawodów strzeleckich przewidziane były nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrody wręczył wiceburmistrz miasta – Artur Piotrowski.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2177 sekundy