AP Champions w Żyrardowie

(fot. AP Champions )

Kolejne halowe zmagania mają za sobą młodzi piłkarze z Akademii Champions Rawa Mazowiecka/Biała Rawska. W minioną niedzielę (19.01) zawodnicy z rocznika 2012 rywalizowali w halowym turnieju chłopców. Kolejne halowe zmagania mają za sobą młodzi piłkarze z Akademii Champions Rawa Mazowiecka/Biała Rawska. W minioną niedzielę (19.01) zawodnicy z rocznika 2012 rywalizowali w halowym turnieju chłopców.

W niedzielę, 19 stycznia w hali AQUA Żyrardów odbył się Halowy Turniej Chłopców z rocznika 2012. Do udziału zgłosiło się 12 zespołów, a wśród ekip nie zabrakło przedstawicieli Rawy Mazowieckiej. Turniejowe zmagania podzielone były na dwie grupy. W grupie z rawską Akademią rywalizowali Wrzos Międzyborów i Błękitni Korytów oraz dwa zespoły gospodarzy z Akademii Piłkarskiej Żyradrowianka. Pojedynki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, jednak wyniki meczów nie miały znaczenia. W rozgrywkach liczyła się ambicja i zaangażowanie uczestników.

- Zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy przez pięć godzin zagrzewali do walki swoje drużyny – mówi Michał Filipczak, trener rocznika 2012.

 


(fot. AP Champions) 

Młodzi piłkarze z Rawy Mazowieckiej rozegrali łącznie pięć meczów, w których trzy razy zwyciężyli. Zanotowali jedną porażkę oraz raz zremisowali.

W turnieju prowadzono także klasyfikację indywidualną dla najlepszych zawodników. Najlepszym z Akademii Piłkarskiej „Champions” Rawa Mazowiecka/Biała Rawska okazał się Patryk Kieszek.

Trenerami rocznika 2012 w rawsko-bialskiej akademii są Michał Filipczak oraz Kamil Ciszewski.

- Cały czas nie zwalniamy tempa, w przygotowaniach do sezonu wiosennego. Już w kolejnych weekendach zagramy w Łódzkiej Halowej Lidze Mistrzów jako Red Bull Salzburg – mówi Michał Filipczak. – Dodatkowo spróbujemy swoich sił także na turniejach halowych w Mińsku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim.

Walentyna Juszczak

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Pływalnia Miejska zamknięta przez dwa pierwsze...

Dawid Kroczek nowym trenerem Unii Skierniewice

Mechaniczny zbiór owoców – fanaberia Rolników...

Uprawy pod skuteczną opieką

Piotr Kocęba zakończył przygodę w roli trenera...

Przed młodzieżą Widoku ten najważniejszy mecz

A może na camping?

Mistrzyni Europy z wizytą w Academii Gorila

Mycie i konserwacja instalacji fotowoltaicznych