Rozgrywki skierniewickich klas dopiero w maju

(fot. Walentyna Juszczak )

To już pewne. Piłkarze ze skierniewickiej klasy okręgowej oraz klas A i B nie powrócą na boiska do 26 kwietnia włącznie. W piątek, 20 marca na oficjalnej stronie PZPN pojawiło się oświadczenie, przedłużające wyłączenie rozgrywek piłkarskich.

Mimo, że początek rewanżowej rundy w skierniewickiej klasie okręgowej zaplanowany był, na weekend, 21-22 marca, to rozgrywki nie odbędą się. W czwartek, 12 marca mecze I, II, III ligi oraz pozostałych niższych klas, decyzją Sztabu Kryzysowego Polskiego Związku Piłki Nożnej zostały wstępnie wstrzymane do 29 marca. Powodem wstrzymania rozgrywek była aktualna sytuacja związana z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski.

Jednak dziś (20.03) po ośmiu dniach od pierwszej decyzji, na stronie PZPN-u pojawiło się kolejne oświadczenie przedłużające wstrzymanie rozgrywek, tym razem do  26 kwietnia włącznie. Oznacza to, że zaplanowane mecze skierniewickiej klasy okręgowej przesunięte zostaną o aż sześć tygodni. Z pięciotygodniowym opóźnieniem rozpoczną się mecze rewanżowej rundy skierniewickiej klasy A. Z dwutygodniowym opóźnieniem wiosenną rundę rozpoczną piłkarze skierniewickiej klasy B.

O ewentualnych decyzja w zakresie wznowienia rozgrywek przed upłynięciem wyżej wymienionego terminy, rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów Polski Związek Piłki Nożnej, poinformuje niezwłocznie po podjęciu decyzji.

Walentyna Juszczak

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Zespoły Ósemki w mistrzostwach łódzkiego w...

Rowerzysta dostał 6 mandatów w trakcie jednej...

Już w niedzielę start skierniewickiej triady...

Na co wydadzą pieniądze?

Aż 43 medale judoków ze Skierniewic podczas XIV...

A może lato nad rawskim zalewem. Czy można...

To nie tylko problem gminy Sadkowice. Widzą to...

Pierwszy etap biegowej triady 2022 roku

Mecz I ligi wojewódzkiej trampkarzy