Laurka z owoców i warzyw

(fot. freepik.com)

Laurka. Dość oryginalna, bo wyłącznie z owoców i warzyw. Okolicznościowy konkurs to kolejna propozycja zabawy on-line rawskiego MDK.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Rawy i powiatu rawskiego w wieku od pięciu lat wzwyż. Praca powinna mieć formę tradycyjnej laurki, a więc zawierać motyw kwiatowy – pojedynczego kwiatka, bukietu, wazonu z kwiatami. Organizatorzy dopuszczają wzbogacenie jej symbolami serc lub literami układającymi się w napis, na przykład „Dla Mamy”. Warunek jest jeden.

- Praca musi składać się wyłącznie z owoców, warzyw, ziół i przypraw – mówi Grzegorz Klimczak, dyrektor  Miejskiego Domu Kultury. – Owoce, w kawałkach, plasterkach, ziarenka należy ułożyć na płaskiej powierzchni. Może to być drewniana deska, talerz, półmisek, podłoga. Gotowy motyw trzeba sfotografować i dostarczyć nam elektronicznie.

Można to zrobić mailowo (pisząc na adres mdkrawa@interia.pl) lub poprzez wiadomość na facebook’owym profilu MDK. Zdjęcia przyjmowane będą do wtorku, 19 maja (do północy). Następnego dnia zostaną opublikowane na fanpage’u placówki. Tym samym ruszy głosowanie internetowe. Zgłoszone prace oceni także komisja powołana przez MDK. Laureatów konkursu poznamy 26 maja – w Dniu Matki. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mdkrawa.pl.

Anna Kraćkowska

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Gofry pizzowe

Koszykarskie turnieje U12 i U11

Unia - Polonia Warszawa, mecz III ligi piłki...

Czwartki lekkoatletyczne

Bieg Niepodległości

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w...

Ciasto Jamajka

Czy rozbudowie szkoły w Konopnicy grozi...

W rodzinie siła! W polsko-ukraińskiej podwójna