Od poniedziałku (25.05) w fotelach naczelników dwóch wydziałów rawskiego ratusza zasiądą nowi szefowie.

Z urzędniczymi posadami pożegnały się – Jolanta Kosińska, naczelniczka wydziału edukacji i spraw społecznych oraz Anna Idzikowska, naczelniczka wydziału gospodarki komunalnej. Obie odeszły na emeryturę.

Konkursów na nowych szefów wydziałów nie będzie. Posady są już zajęte.

Od poniedziałku (25.05) nowym naczelnikiem wydziału edukacji i spraw społecznych będzie Arkadiusz Rataj, dotychczasowy zastępca Jolanty Kosińskiej. Do gabinetu naczelnika wydziału gospodarki komunalnej przeniesie się natomiast Sławomir Kaźmierczak, który przez ostatnie 16 lat był komendantem Straży Miejskiej.

- Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko komendanta Straży Miejskiej – mówi Artur Piotrowski, zastępca burmistrza Rawy Mazowieckiej. - W najbliższym czasie nie przewidujemy innych zmian kadrowych. Do rozważenia pozostaje, czy ogłosimy nabór na wolne stanowisko w wydziale edukacji i spraw społecznych, czy jednak dokonamy przesunięć kadrowych między wydziałami.

 

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2768 sekundy