Laurki nagrodzone w konkursie

Laurki nagrodzone w konkursie

Postawili na tradycję, ale z nutą nowoczesności. Oryginalne, bo owocowo-warzywne laurki były tematem konkursu ogłoszonego przez Miejski Dom Kultury z okazji Dnia Matki.

Konkurs przeprowadzono on-line. Aby wziąć w nim udział należało przygotować jak najładniejszą laurkę z motywem kwiatowym. – Trudność zadania polegała na tym, że uczestnicy mogli użyć wyłącznie owoców, warzyw, ziół i przypraw – wyjaśnia Grzegorz Klimczak, dyrektor MDK-u. – Zachęcaliśmy, by do zabawy przyłączyli się także dorośli, w końcu każdy z nas w szczególny sposób pamięta o swojej mamie – dodaje. – Stąd duża rozpiętość wiekowa uczestników od 5 lat do 50+.

Na konkurs zgłoszono 66 laurek. Prace najpierw oceniła komisja powołana przez MDK. Pod uwagę brano pomysłowość i oryginalność kompozycji, temat – czyli zachowanie motywu kwiatowego oraz samodzielność. Od środy do niedzieli (20-24.05) trwało głosowanie on-line. To internauci decydowali, komu należą się nagrody specjalne (po 3 w każdej kategorii wiekowej). Łącznie na prace oddano ponad 9,5 tysiąca lajków. Wszystkie zgłoszone na konkurs prace można zobaczyć na facebook’owym profilu MDK.  

NAGRODZENI

Kategoria 5-8 lat: Bryan Mydłowski, Zuzanna Socha, Jadzia Łysoniewska, Agnieszka Socha, Kamila Jędrzejak, Kalina Jędrzejak, Janek Królak, Zosia Sępińska.

Kategoria 9-12 lat: Roxana Mydłowska, Maja Witasik, Szymon Szymański, Oliwia Stefańska, Wiktoria Szczur, Szymon Ślawski, Antonina Lasota, Jakub Korbus, Filip Łazowski.

Kategoria 13-17 lat: Mateusz Błażyński, Kacper Boguszewski, Jakub Kłos, Joanna Wiosna.

Kategoria 18 +: Karolina Sępińska, Marzena Kowalczyk.

Nagrody internautów (największa liczba głosów oddanych na prace): Janek Królak (2873), Roksana Olszak (252) i Agnieszka Socha (249); Laura Balcerak (979), Antonina Lasota (675) i Filip Łazowski (241); Arkadiusz Węglewski (117), Joanna Wiosna (111) i Mateusz Błażyński (110); Marzena Kowalczyk (26) i Karolina Sępińska (17).

Anna Kraćkowska

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Poczuj się swobodnie i stylowo

Recital fortepianowy Piotra Lary

Muzyczne podróże Chopina

Finał ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w...

III liga - piłka nożna

Łódzkie dla młodych

Gry edukacyjne, planszowe dla dzieci

Czas na szaloną zabawę!

Nowa perspektywa – nowe fundusze

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA