z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 czerwca 2020 | 20:03

(fot. arch, Anna Wójcik-Brzezińska)

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów w miejscach publicznych obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Obowiązkowo zatem, wybierając się do lokalu wyborczego, prócz dowodu osobistego, zabierz maseczkę.

W niedzielę, 12 lipca odbędzie się druga tura wyboró.

PAMIĘTAJ! W lokalach wyborczych należy także zachować odpowiedni odstęp. - Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia, w lokalu może przebywać jeden wyborca na 4 m kw. lokalu, nie biorąc pod uwagę członków komisji, mężów zaufania i obserwatorów.

Gdzie głosować w mieście?

Obwód nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Miła 2

Stefana Jasińskiego, Jerozolimska, Antoniego Jeziorańskiego, Jeżowska, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Laskowa, Łąkowa, Mazowiecka, Miła, Miodowa, Ogrodowa, Orzechowa, Jana Chryzostoma Paska, Piaskowa, Piekarska, Plac Piłsudskiego - od numeru 1 do numeru 7, Podmiejska, Przechodnia, Pszeniczna, Władysława Reymonta, Sadowa, Skierniewicka, Słoneczna, Targowa, Wałowska, Warszawska, Willowa, Wiśniowa, Wodna, Zamkowa Wola, Żytnia

Obwód nr 2 – ZGO Aquarium, ul. Katowicka 20

Akacjowa, Adama Asnyka, Browarna, Jana Brzechwy, Chmielna, Cmentarna, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Aleksandra Fredry, Górna, Kaczeńcowa, Katowicka, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej, Osada Dolna, Piwna, Bolesława Prusa, Przemysłowa - nieparzyste do numeru 1c, Różana, Henryka Sienkiewicza, Słodowa, Leopolda Staffa, Tatar, Tomaszowska (bez bloków), Tulipanowa, Juliana Tuwima, Wierzbowa, Wyzwolenia, Gabrieli Zapolskiej, Zielona, Stefana Żeromskiego, Narcyzy Żmichowskiej

Obwód nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościuszki 19

Armii Krajowej, Faworna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krzywe Koło, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księże Domki, Łowicka, Murarska, Nowa, Parkowa, 1 Maja, Plac Piłsudskiego - od numeru 8 do numeru 16, Plac Wolności, Juliusza Słowackiego, Tomaszowska bloki 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10h, 10i, Zamkowa, Zatylna, Ziemowita

Obwód nr 4 – Przedszkole Miejskie nr 3 „Bajkowy zakątek”, ul. Solidarności 3b

Krakowska od numeru 12 do końca, Niepodległości od numeru 8 do końca (bez numeru 11), Opoczyńska, Polna - parzyste od numeru 8 do końca - nieparzyste od numeru 15 do końca, Przemysłowa - parzyste wszystkie- nieparzyste od numeru 3 do końca, Solidarności - numery 1, 2, 2b, 3, 4, 5, 6,17, 18, 18a, 19, Zygmunta Zwolińskiego - od numeru 9 do końca, bloki 8a, 8b

Obwód głosowania nr 5 – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościuszki 19

Aleja Konstytucji 3 Maja, Krakowska, - od numeru 1 do numeru 10, Adama Mickiewicza, Niepodległości - numery 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, Polna - parzyste do numeru 6 - nieparzyste do numeru 13, Południowa - od numeru 1 do numeru 10a, Solidarności - numery 3a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Zygmunta Zwolińskiego - bloki 1, 1a, 1b, 2a, 2b - od numeru 3 do numeru 8

Obwód głosowania nr 6 – Miejski Dom Kultury, ul. Krakowska 6c

Braci Świderskich, Wacława Gąsiorowskiego, Teofila Lenartowicza, Osiedle 9 Maja, Południowa - od numeru 11 do końca, Antoniego Urbańskiego

Obwód głosowania nr 7 – Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kazimierza Wielkiego 28

Jana Sobieskiego - bloki 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18,20, 22, 24, Kazimierza Wielkiego - bloki 9, 11,13, 15, 17, 19, 21, 23 - domki od numeru 1 do numeru 7

Obwód głosowania nr 8 - Hala Milenium, ul. Kazimierza Wielkiego 28

Aleksandrówka, Stefana Batorego, Biała, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego - bloki 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40, domki od numeru 31, Mszczonowska, Jana Sobieskiego - domki jednorodzinne

Obwód głosowania nr 9 – Szpital św. Ducha, ul. Warszawska 14

 

Gdzie głosować – BIAŁA RAWSKA

Obwód głosowania nr 1 – Szkoła Podstawowa w Babsku, Aleja Lipowa 12

Babsk, Franopol, Ossa, Studzianek, Wólka Babska

Obwód głosowania nr 2 – Szkoła Podstawowa w Białej Rawskiej, ul. Mickiewicza 22

Biała Rawska: ul. Mickiewicza 1-13, 14A-15A, 17, 19, 22, 23, 27, 30, 32, 35, nieparzyste: 41-51A, Ogrodowa, Wojska Polskiego, Mickiewicza 20, parzyste: 26-28A, nieparzyste: 29-29B, parzyste: 36-44B

Obwód głosowania nr 3 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Kolejowa 9

Bronisławów, Marianów, Porady Górne (w tym wieś Pągów), Rokszyce, Żurawia, Żurawka, Koprzywna, Przyłuski (w tym wieś Nowe Przyłuski), Stanisławów (w tym wieś Krukówka), Wola Chojnata, Marchaty, Słupce, Stara Wieś, Szwejki Małe, Zofiów

Obwód głosowania nr 4 – OSP w Dańkowie

Aleksandrów, Franklin, Narty, Niemirowice, Orla Góra, Podlesie, Podsędkowice, Rzeczków, Biała Wieś, Białogórne, Błażejewice, Grzymkowice, Byki, Dańków, Galinki, Pachy,Tuniki, Wilcze Piętki, Teresin

Obwód głosowania nr 5 – OSP w Szczukach

Chodnów (w tym wieś Nowy Chodnów), Gośliny, Janów, Józefów, Konstantynów, Szczuki

Obwód głosowania nr 6 – Szkoła Podstawowa w Lesiewie, Wólka Lesiewska 21

Jelitów, Julianów Lesiewski, Lesiew, Rosławowice, Teodozjów, Wólka Lesiewska, Zofianów

Obwód głosowania nr 7 – Urząd Stanu Cywilnego, Biała Rawska, ul. Jana Pawła II 57

Antoninów, Chrząszczew, Chrząszczewek, Gołyń, Zakrzew, Biała Rawska: Kolejowa, Targowa, Owocowa, Gęsia, Jana Pawła II, Kościuszki, Plac Wolności, Plac Kościelny, Plantowa, Przemysłowa, Wiejska, Akacjowa, Brukowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Mickiewicza 14,16, Narutowicza, Polna, Różana, Sasanek, Szeroka, Topolowa, Tulipanowa, Zakątna, Nadrzeczna

 

Gdzie głosować – gm. RAWA MAZOWIECKA

Obwód głosowania nr 1 – Urząd Gminy Rawa Mazowiecka, Al. Konstytucji 3 Maja 32

Sołectwa – Bogusławki Małe, Byszewice, Głuchówek, Leopoldów, Matyldów, Pasieka Wałowska, Podlas, Pukinin, Wałowice

Obwód głosowania nr 2 – Szkoła Podstawowa w Boguszycach

Sołectwa – Boguszyce, Chrusty, Dziurdzioły, Garłów, Kaliszki, Księża Wola, Małgorzatów, Soszyce, Stare Byliny, Ścieki, Zawady

Obwód głosowania nr 3 – Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

Sołectwa – Huta Wałowska Janolin, Linków, Lutkówka, Nowa Wojska, Rossocha, Stara Wojska, Wilkowice

Obwód głosowania nr 4 – Szkoła Podstawowa w Kurzeszynie

Sołectwa – Jakubów, Kurzeszyn, Niwna, Rogówiec, Wołucza

Obwód głosowania nr 5 – Szkoła Podstawowa w Konopnicy

Sołectwa – Julianów, Kaleń, Konopnica, Przewodowice, Zagórze, Żydomice

 

Gdzie głosować – CIELĄDZ

Obwód głosowania nr 1 – Szkoła Podstawowa w Cielądzu

Cielądz, Komorów, Nowy Komorów, Łaszczyn, Niemgłowy, Zuski, Ossowice, Sanogoszcz, Gułki, Wisówka, Brzozówka

Obwód głosowania nr 2 – Szkoła Podstawowa w Sierzchowach

Sierzchowy, Gortatowice, Mroczkowice, Mała Wieś, Nowa Mała Wieś, Parolice, Kuczyzna, Wylezinek

Obwód głosowania nr 3 – budynek byłej szkoły podstawowej w Grabicach

Grabice, Stolniki

 

Gdzie głosować – REGNÓW

Obwód głosowania nr 1 – Gminna Biblioteka Publiczna w Regnowie

Annosław, Kazimierzów, Podskarbice Królewskie, Podskarbice Szlacheckie, Regnów, Nowy Regnów, Sowidół, Rylsk, Rylsk Duży, Rylsk Mały, Sławków, Wólka Strońska

 

Gdzie głosować – SADKOWICE

Obwód głosowania nr 1 – Urząd Gminy w Sadkowicach

Sołectwa: Celinów, Gacpary, Gogolin, Kaleń, Lutobory, Nowe Sadkowice, Nowe Szwejki, Paprotnia, Pilawy, Przyłuski, Rzymiec, Sadkowice, Turobowice

Obwód głosowania nr 2 – Szkoła Podstawowa w Lubani

Sołectwa: Bujały, Lubania, Nowy Kaleń, Olszowa Wola, Rokitnica-Kąty, Skarbkowa, Trębaczew, Żelazna

Obwód głosowania nr 3 – Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie

Sołectwa: Broniew, Jajkowice, Kłopoczyn, Lipna, Nowy Kłopoczyn, Zaborze

Obwód głosowania nr 4 – Świetlica Środowiskowa w Lewinie

Sołectwa: Lewin, Studzianki, Zabłocie

 

 

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

  • 1
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    ZASKAKUJĄCY
  • 0
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY
  • 0
    WKURZAJĄCY
  • 0
    BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2728 sekundy