Filmowe premiery w Polonezie

(fot. Joanna Młynarczyk)

W tym tygodniu na ekrany skierniewickiego kina Polonez wchodzą filmowe nowości. Już od piątku, 2 października, na dużym ekranie dwie komedie! Najmłodsi będą mogli poznać nowe przygody Królowej Poppy i Mruka w filmie „Trolle 2”, dorosłym zaś widzom polecamy komedię „Jak zostać gwiazdą”.

„Trolle 2” to muzyczno-taneczno-filmowa przygoda, która uszczęśliwi nie tylko najmłodszych, ale i starszych widzów. Wspaniały przewodnik o różnych rodzajach muzyki oraz opowieść o przyjaźni i szacunku dla innych.

Drugi film – „Jak zostać gwiazdą” to komedia obyczajowa z udziałem Macieja Zakościelnego, Julii Kamińskiej i Urszuli Dudziak w roli jurorów muzycznego talent show poszukujących muzycznych talentów na terenie całej Polski. To oni zdecydują o tym, przed kim otworzą się drzwi kariery, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody.

Ponadto kontynuowane będą filmy: dla dzieci i młodzieży „Tarapaty 2” – opowieść o szalonej wakacyjnej przygodzie i zaskakującej zagadce kryminalnej – hit polskiego kina familijnego. Kolejny film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za popełnienie brutalnego przestępstwa, którym żyła cała Polska. Ostatnia propozycja w tym tygodniu to animacja „Waleczne rybki”. Historia dzielnej papugoryby Alex, która przez całe życie marzyła o zostaniu super bohaterem....

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS