– Zatrzymani 26-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, jeden dodatkowo posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu – informuje mł. asp. Małgorzata Lewandowska

– Zatrzymani 26-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, jeden dodatkowo posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu – informuje mł. asp. Małgorzata Lewandowska (fot. KPP w Rawie Mazowieckiej)

– W nocy z wtorku na środę płoccy kryminalni na terenie powiatu sochaczewskiego, na gorącym uczynku kradzieży samochodu marki Nissan X-trail, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. 26-latek i jego wspólnik prowadzili skradziony w Rawie Mazowieckiej samochód do „dziupli”. I nie był to koniec ustaleń płockich śledczych – informuje . asp. Małgorzata Lewandowska, rzeczniczka prasowa rawskich policjantów.

W garażu w Sochaczewie znaleźli kolejnego skradzionego nissana. Pojazd ten padł łupem zatrzymanych mężczyzn w Konstancie Jeziorna.
– Podczas nocnych działań kryminalni w garażu w Wołominie, gdzie najprawdopodobniej zatrzymani przechowywali skradzione samochody, ujawnili blisko pół kilograma narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy – dodaje policjantka.To efekt kilkutygodniowej praca policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komend. Szczegółowa analiza i ustalenia śledczych pozwoliły zorganizować szeroko zakrojoną akcję na terenie sąsiednich powiatów. Zatrzymani mężczyźni podejrzani są w sumie o cztery kradzieże samochodów na terenie Mazowsza w tym, kradzieży pojazdu marki Nissan z osiedla Podolszyce w Płocku.


– Zatrzymani 26-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, jeden dodatkowo posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu – informuje . asp. Małgorzata Lewandowska

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 3
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 2
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA