Miejsce: Park miiejski w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 29.05.2021

Data zakończenia: 29.05.2021

Atrakcji moc na Dzień Dziecka w parku

Przed nami Dzień Dziecka, który w Skierniewicach odbędzie się 29 maja w parku miejskim. Miasto Skierniewice przygotowało dla najmłodszych i tych nieco starszych mieszkańców moc atrakcji.

Na najmłodszych czekać będzie tradycyjne „Drzewko Życia”, nieco starsi, wyposażeni w specjalną mapę odkrywcy, będą mieli do wytropienia ogrom atrakcji. Zabawa rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 18.00.

Na miejscu szukajcie naszych przygodowych map, które poprowadzą was przez liczne, przygotowane specjalnie na tę okazję atrakcje – zachęcają najmłodszych organizatorzy. – Każdy będzie mógł wykazać się zaangażowaniem i zebrać specjalne pieczątki. Najbardziej wytrwali poszukiwacze przygód otrzymają odznakę małego odkrywcy.

Wśród atrakcji między innymi: pokazy żonglerów, występy iluzjonistów, plenerowy teatr, strefa rodzinnego relaksu, wspólne czytanie, warsztaty artystyczne, spotkania z historią, zawody sportowe, cyrkowa orkiestra i wiele więcej!

Miejski Dzień Dziecka będzie także okazją do zaprezentowania akcji promującej zwiększenie świadomości emocjonalnej. Jest to pilotażowe działanie Miasta Skierniewice, które ma zwrócić uwagę na wyzwania związane z kondycją emocjonalną młodych skierniewiczan. Akcję zainicjuje Strefa Świadomych Emocji, w której terapeuci, psychologowie, trenerzy czy logopedzi przedstawią różnorodne formy wsparcia. O profesjonalne zaplecze zadba m.in. Zespół Wczesnego Wspomagania, który działa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, psychologowie ze Stowarzyszenia Wspólna Troska oraz trenerzy i terapeuci z działających w mieście poradni specjalistycznych.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany w programie wydarzenia oraz przygotowanych atrakcjach ze względu na warunki atmosferyczne.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

wydarzenia

Posikałam się ze śmiechu. Ani to urocze, ani...

Odpust parafialny w Sierzchowach [ZDJĘCIA]

Nawadnianie kropelkowe w ogrodzie

To Ty decydujesz, co powstanie w Twojej okolicy!

Simba Manyika w niesamowitej podróży zatrzymał...

Turniej Tenisa Ziemnego

Łódzkie artystyczne

Ponad 120 lat historii skierniewickiego Prusa na...

Niedzielny marszobieg bialskim sadami [ZDJĘCIA]

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA