Wtargnęli do mieszkania i zaczęli bić 45-letniego rawianina

(fot. arch.)

Rawscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 45-letniego znajomego z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za taki czyn grozi kara do 8 lat więzienia. Jeden z napastników został tymczasowo aresztowany, drugi oddany pod dozór policji.

W sobotę( 23.04) ok. godziny 19 w Rawie Mazowieckiej do mieszkania, w którym przebywał 45-latek, dobijało się dwóch mężczyzn: 38-letni mieszkaniec województwa podlaskiego i 43-letni rawianin.

– Mężczyźni byli pijani i przyszli do znajomego, aby wyjaśnić nieporozumienia związane z wykonywanymi pracami dorywczymi. Wtargnęli do mieszkania i zaczęli bić 45-letniego rawianina. Jeden z napastników trzymał w ręce nóż, a drugi kulę ortopedyczną. Po chwili mężczyźni odeszli, aby kontynuować libację 43-latka w mieszkaniu – informuje mł. asp. Agata Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

 Policjanci pojechali do wskazanego przez pokrzywdzonego mieszkania, aby zatrzymać napastników. Kiedy 38-latek usłyszał pukanie do drzwi, wyskoczył przez okno balkonowe. Nie zdołał uciec, gdyż na zewnątrz czekał policjant, który go zatrzymał.

– Okazało się, że uciekinier był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim za podobne przestępstwo. Drugi z napastników również został zatrzymany  – dodaje Krawczyk.

Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły mundurowym na przedstawienie mężczyznom zarzutów pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 43-letniego rawianina zastosowano policyjny dozór, zaś wobec 38-latka sąd zastosował tymczasowe aresztowanie.

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Pływalnia Miejska zamknięta przez dwa pierwsze...

Dawid Kroczek nowym trenerem Unii Skierniewice

Mechaniczny zbiór owoców – fanaberia Rolników...

Uprawy pod skuteczną opieką

Piotr Kocęba zakończył przygodę w roli trenera...

Przed młodzieżą Widoku ten najważniejszy mecz

A może na camping?

Mistrzyni Europy z wizytą w Academii Gorila

Mycie i konserwacja instalacji fotowoltaicznych