Szanowni Klienci SIME Polska

informujemy, że wejście w życie Taryfy nr 11 SIME Polska NIE WPŁYWA na płaconą przez Państwa cenę gazu ziemnego.

Zgodnie z “Ustawą o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu” aktualna cena gazu ziemnego stosowana przez SIME Polska sp. z o.o. dla klientów w gospodarstwach domowych jest identyczna jak określona w taryfie PGNiG Obrót Detaliczny (dalej: „PGNiG OD”) obowiązującej do 31 grudnia 2022 r. i wynosi: 20,017 gr/kWh (200,17 zł/MWh).

Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego i Minister Klimatu i Środowiska p. Anny Moskwy z tygodnia 17-21 października 2022 r., rozwiązania określone w Ustawie, o której mowa powyżej, przedłużone zostaną na rok 2023 i są w końcowej fazie procedowania przez Radę Ministrów RP.

Należy się zatem spodziewać, że zgodnie z zapowiedziami, w najbliższym czasie dojdzie do nowelizacji ww. Ustawy oraz do ustalenia od 01 stycznia 2023 r. nowej taryfy PGNiG OD, która będzie określała cenę gazu ziemnego w 2023 roku dla wszystkich klientów objętych ochroną w myśl Ustawy. Wówczas wyznaczoną w ten sposób cenę stosować będzie każdy dostawca paliwa gazowego w Polsce, w tym także SIME Polska sp. z o.o.

W związku z powyższym nie muszą Państwo wykonywać żadnych działań, bowiem ewentualna zmiana dostawcy gazu pozostanie bez wpływu na wysokość faktur płaconych przez Państwa z tytułu dostaw gazu ziemnego.

Po nowelizacji Ustawy oraz wejściu w życie wynikających z niej rozwiązań, które będą obowiązywały od 01 stycznia 2023 r., przekażemy Państwu szczegółowe informacje.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy kontaktować się z najbliższym biurem obsługi SIME Polska.

Informacji udzielamy w naszych Biurach obsługi Klienta w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 18 oraz w Regionalnych Biurach Obsługi Klienta: w Głownie przy ul. Strażackiej 2 lok. 4 oraz w Łochowie przy ul. Długiej 15. Mogą do nas Państwo napisać na adres info@simepolska.pl lub porozmawiać z nami pod numer 48 22 10 25 300.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Łódzkie na Plus

Weź sprawy w swoje ręce. Idź na wybory!

Łódzkie na Plus

Sukienki midi a kolor – jakie warianty można...

Mazowsze w ścisłej czołówce!

Łódzkie na PLUS

Pomysł na Dzień Kobiet!

Ciekawa praca dla AUTOMATYKA

Łódzkie na PLUS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA