Integrowali pokolenia

23 lipca 2019

Grali, śpiewali tańczyli… Kolejny piknik przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny tym razem integrował pokolenia. Coś dla siebie znaleźli zarówno najmłodsi, jak i seniorzy.

Pogoda dopisała, humory również. Na parafialnym dziedzińcu pojawiło się liczne grono gości. Najmłodszym zaproponowano tańce integracyjne i malowanie buzi. Seniorzy w tym czasie wysłuchali wykładu psychologa poświęconego korzyściom aktywnego trybu życia. Była też okazja, by poznać historię zabytkowego kolegium.

Jak na piknik przystało, nie zabrakło grillowych przysmaków. Posiłek umilił występ scholii z Boguszyc oraz uczniów rawskiego Społecznego Ogniska Muzycznego.

- Zapraszamy na ostatni już piknik w najbliższą sobotę – zachęca proboszcz ks. Bogumił Karp. – Będą zabawy i konkursy dla dzieci, muzyka, grill, ciasto i włoska kawa. W piwnicach kolegium natomiast będzie można obejrzeć film.

Początek pikniku o godz. 15.30. Plenerowe imprezy organizowane są w ramach projektu „Jesteśmy Młodzi i Piękni Bogactwem swojego Regionu” z Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego.


do góry strony