Na zapleczu wyborów Miss Polonia Skierniewic

11 września 2022Przeczytaj Artykuł

Najpiękniejszą kobietą na świecie jest Polka. Karolina Bielawska Miss World 2021 nosi również tytuł Miss Województwa Łódzkiego. Przyglądając się kobietom, które weszły do tegorocznego finału wyborów najpiękniejszej w Stolicy Nauk Ogrodniczych i otrzymały możliwość wzięcia udziału w wyborach Miss Polonia, kto wie, czy na tronie królowej świata nie zasiądzie mieszkanka Skierniewic.

Tegoroczne wybory Miss Skierniewic dzięki choreografce, tancerce, szefowej Akademii Tańca 4-20 Monice Kotowskiej to przede wszystkim fantastyczne widowisko. Panie w strojach skierniewickiej firmy Andżela wyglądały to zwiewnie i romantycznie, to odważnie i zadziornie, ale i elegancko, i kusząco. Jedno jest pewne – tych diamentów nikt szlifować nie musiał, wskazane już elementy wyeksponowało piękno kobiet, które walczyły o tytuł najpiękniejszej Skierniewic.

Panie zaprezentowały swoją inteligencję, cechy fizyczne, talenty, ale po raz pierwszy w historii skierniewickich wyborów piękności, mówiły o kobietach. W swoich autoprezentacjach podkreślały – chcemy być rzeczniczkami tych, które nie dość głośno dziś mówią o swoich potrzebach, trudnościach, nie mają odwagi wyrażać się, być sobą. Większość uczestniczek podkreślała – ten konkurs to szansa na zdobycie większej pewności siebie, a nawet (w co może trudno uwierzyć) – pozbycie się kompleksów, które nie pomagają w życiu.

Zobaczcie, co działo się za kulisami konkursu...

do góry strony